Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov

Portál OnlineLékař.com

“ONLINE objednání je moc praktická služba, nemusím se pokoušet dovolat přímo do ambulance, ale vyberu si pro mne nejvhodnější termín na internetu .“

Marie, pacient


"Večer jsem hledal lékaře a telefonní kontakt pro objednání vyšetření. Na vašem portálu jsem našel i přehledný a aktuální kalendář, a tak jsem se rovnou objednal na vyšetření. Super služba!"

Andrej, pacient

O portálu

Portál OnlineLékař.com je největším portálem na vyhledávání lékařů v České republice. Představili jsme unikátní službu objednávání pacientů k lékaři online, která si získává víc a víc příznivců mezi pacienty i lékaři v České republice.

Díky intenzivnímu pronikání IT služeb do zdravotnictví se internetové online objednávání na vyšetření stává ve světě jednou z nejoblíbenějších služeb, která zároveň přinášízjednodušení jak pro pacienty tak i pro lékaře.

Takzvaný on-line kalendář, aplikace pro on-line rezervace nebo on-line plánovač, je aplikace přístupná přes internet, která umožňuje pacientům pohodlné a bezpečné objednání na vyšetření k lékaři prostřednictvím jakéhokoliv zařízení připojeného k internetu ( počítač, notebook, smartphone, tablet atd.). Jednoduchým způsobem si zvolíte preferované datum a čas vyšetření, který je zobrazen jako volný. Následně systém automaticky potvrdí rezervaci formou SMS a zaznamená Vaši rezervaci termínu na vyšetření do systému v ambulanci lékaře. 

 

Výhody on-line kalendáře pro pacienty

  • Jednoduché vyhledávání volného termínu na vyšetření - možnost objednat se na vyšetření na nejbližší volný termín
  • Objednání na vyšetření na den a čas, který pacientovi nejlépe vyhovuje
  • Objednání na vyšetření přístupné non-stop, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
  • Online objednávka pacienta ve třech jednoduchých krocích
  • Samozřejmostí je připomenutí formou SMS den před objednaným termínem

 

Zakladatel portálu

                                     
Michal Švec, MSc. již během studia na univerzitách v Kanadě a Holandsku a následně během svého šestiletého působení jako investiční poradce při fuzích a akvizicích ve výhradním zastoupení investiční banky Rothschild pro Českou republiku a Slovensko neustále přemýšlel jak se osamostatnit a zároveň přinést do České republiky co nejužitečnější službu. Portál OnlineLékař.com a objednávání pacientů přes internet naplňuje tyto očekávání a přináší pacientům, lékařům, jako i celému českému zdravotnictví mnoho  výhod. Pozitivní ohlasy, které dostáváme denně, nás motivují k neustálému zdokonalovaní služeb portálu OnlineLékař.com pro pacienty i lékaře v České republice.
 
 
 
 

Kontakt

onlinelekar.com s.r.o.
Kounická 1385/60
100 00 Praha 
Česká republika
 

Partneři

   BANNER